Pokaż mi swoją biblioteczkę!

Każdemu lubiącemu czytać, oprócz samego czytania, przyjemność sprawia również oglądanie książek, które czytają inni. Prowadzona w naszej  szkole inicjatywa: Pokaż mi swoją biblioteczkę!, której celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, umożliwia uczniom poznanie gustów czytelniczych ich rówieśników oraz przyjrzenie się zawartości ich domowych biblioteczek. Dzięki uprzejmości blisko 60 uczniów, którzy wzięli udział w akcji, zaprosili nas do siebie i  pokazali swoje prywatne księgozbiory, możemy teraz odbyć wirtualną wycieczkę po ich regałach książkowych,  z nadzieją, że znajdziemy tam książkę, która nas zaciekawi i którą  będziemy chcieli przeczytać.

Zapraszamy do oglądania tego imponującego księgozbioru i życzymy jak najwięcej czytelniczych inspiracji.

Biblioteczki uczniów kl. 1-3

Biblioteczki uczniów kl. 4-8

                                                                                                                                               Karina Bekus