ETWINNING PROJECT  „BASE (Be: Aware, Safe and Educated)”

Początek nowego roku szkolnego to świetna okazja do rozpoczęcia realizacji kolejnego projektu eTwinning. Tym razem skupimy się na zagadnieniach ściśle związanych z aktualną sytuacją pandemiczną na świecie. Realizując zadania projektowe wraz z partnerami z Francji, Grecji, Portugalii i Ukrainy będziemy się zastanawiać, jak poradzić sobie w tej niecodziennej rzeczywistości, by pozostać zdrowym i bezpiecznym. Projekt nosi tytuł „BASE (Be: Aware,  Safe and Educated)”, a w założeniach ma trwać cały rok szkolny.

Obecnie uczniowie ze wszystkich partnerskich szkół projektują swoje propozycje logo projektu oraz ustalany jest dokładny harmonogram prac na każdy miesiąc, przydzielane są też zadania i opracowywany plan spotkań online.

Mamy nadzieję na kolejną językową przygodę i spotkanie entuzjastów projektów eTwinning.

Joanna Lewandowska