XXXIII Gminny Konkurs Recytatorski „Wrażliwość na słowa”

29 marca br. w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach uczniowie naszej szkoły, wytypowani w eliminacjach szkolnych, wspaniale zaprezentowali się podczas w XXXIII Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Wrażliwość na słowa”. Naszą szkołę w poszczególnych kategoriach wiekowych reprezentowali: Natalia Ociepa, Zofia Ankowska, Kamil Krzak (kategoria I – uczniowie klas I-III), Miłosz Kosin, Patrycja Herman, Nadia Kotarska (kategoria II – uczniowie klas IV-VI) oraz Klaudia Binek, Wiktoria Herman, Martyna Psonka (kategoria III – uczniowie klas VII-VIII).

Komisja w składzie: Dorota Musiał – instruktor ds. teatralnych i literackich w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie, Renata Gęsiarz – magister polonistyki i Piotr Mesyasz – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Konopiskach dokonała oceny prezentacji według następujących kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja utworów, kultura słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.

Miło nam poinformować, że czworo uczniów naszej szkoły: Kamil Krzak, Patrycja Herman, Klaudia Binek oraz Wiktoria Herman – otrzymało nominacje do reprezentowania gminy Konopiska w etapie powiatowym, który odbędzie się 5 i 6 kwietnia 2022r. w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie.

Galeria zdjęć

Sylwia Herman