Kulinarna logopedia – innowacja w przedszkolu

Kulinarna logopedia – właśnie tak nazwaliśmy ostatnie zajęcia w ramach innowacji „Zabawy i ćwiczenia logopedyczne”. Podczas naszego spotkania prowadziliśmy zabawy wykorzystując różne produkty spożywcze usprawniające narządy mowy i stymulujące zmysł smaku. Dzieci bardzo chętnie wykonywały różne ćwiczenia mając przy tym wielką frajdę.

Bardzo dziękujemy naszym Przedszkolakom za udział w tegorocznej innowacji, której głównym celem było stymulowanie rozwoju mowy i języka. Jesteśmy przekonani, że poprzez nowatorskie metody rozbudziliśmy w naszych dzieciach zainteresowanie ćwiczeniami logopedycznymi. Udało nam się częściowo przezwyciężyć trudności artykulacyjne i polepszyć kontakty społeczne w grupie. Nasze dzieci są teraz bardziej otwarte, pewniejsze siebie i chętniej zabierają głos na forum grupy.

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska