Konkurs języka angielskiego „English is fun”

Dwóch uczniów klas III reprezentowało szkołę w konkursie języka angielskiego „English is fun”, który odbył się 30.05.2022 w Szkole Podstawowej w Łaźcu. Kamil Krzak z kl. III a oraz Hubert Ciuk z kl. IIIb w pierwszej części konkursu przystąpili do testu pisemnego, który zawierał zadania ze słuchu, gramatyczne oraz leksykalne. W konkurencji indywidualnej Hubert zdobył maksymalną ilość punktów i po dogrywce zajął ostatecznie II miejsce. Następnie chłopcy, grając w parze, reprezentowali ZSP Aleksandria. Zadaniem uczestników konkursu było udzielenie jak najszybciej poprawnej odpowiedzi w quizie Kahoot. Chłopcy nie mieli sobie równych i ukończyli rozgrywki na I miejscu.

Gratulujemy chłopcom wiedzy i cieszymy się z ich sukcesu.

Galeria zdjęć

Joanna Lewandowska