Dzień lata w Przedszkolu

Nareszcie nadeszło! upragnione, wspaniałe lato! Przedszkolaki z Aleksandrii przywitały je wyjątkowo smacznie. Stało się to za sprawą samodzielnie zrobionych domowych lodów bez których chyba każdy z nas nie wyobraża sobie upalnych dni. Dzieci przygotowały lody dzień wcześniej. 21 czerwca nasze zajęcia rozpoczęliśmy pogadanką na temat spędzania wolnego czasu latem. Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie w czasie wakacji o podróżach i ciekawych miejscach w które możemy pojechać. Dzieci bawiły się przy radosnych piosenkach, układały double i letnie historyjki. Na koniec wszyscy wspólnie rozkoszowaliśmy się pysznymi lodami.

Dzień Lata to już ostatnie święto nietypowe w tym roku szkolnym. Życzymy wszystkim gorących, wesołych i przede wszystkim zdrowych wakacji, abyśmy pełni energii spotkali się w murach naszej szkoły od września.

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska