Wyróżnienia dla naszych uczennic w konkursie „Wrażliwość na słowa”

Pięcioro uczniów z ZSP w Aleksandrii, nominowanych w gminnych przesłuchaniach,  reprezentowało gminę Konopiska podczas etapu powiatowego XXXIV Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Wrażliwość na słowa”, który odbył się 18 i 19 kwietnia 2023 roku. W gronie najlepszych recytatorów znaleźli się: Zofia Ankowska (kategoria I – klasy 1-3), Kamil Krzak (kategoria II –  klasy IV-VI), Patrycja Herman (kategoria II –  klasy IV-VI) oraz Klaudia Binek i Wiktoria Herman (kategoria III – klasy VII-VIII).

Komisja konkursowa w składzie:

Wojciech Kowalski – przewodniczący komisji, instruktor teatralny, aktor,

Anna Nabiałek – instruktorka teatralna, animatorka kultury,

Karolina Mrugalska – wokalistka, instruktorka ds. muzyki w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie, specjalistka w zakresie emisji głosu,

Dorota Musiał – instruktorka do spraw teatralnych i literackich ROK w Częstochowie;

dokonała oceny prezentacji według następujących kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja utworów, kultura słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Miło nam poinformować, że decyzją członków komisji powiatowy etap przesłuchań zakończył się wyróżnieniami dla Klaudii Binek, Wiktorii Herman i Patrycji Herman.

Serdecznie gratulujemy.

https://rok.czestochowa.pl/g/n/protokol-eliminacji-dla-powiatu-czestochowskiego-xxxiv-regionalnych-spotkan-recytatorskich-wrazliwosc-na-slowa-423

Sylwia Herman