Pierwszy sportowy dzień integracji. Pierwsza klasa.

Piękna pogoda, dobre humory i ogromne zaangażowanie sportowe, tak można scharakteryzować Integracyjny Dzień Sportu, który odbył się 15. września na Orliku przy szkole w Aleksandrii. Ideą spotkania była nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim integracja uczniów i rodziców klasy pierwszej. Głównym celem imprezy było propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej, dbałości o własny harmonijny rozwój, nabywanie wiary we własne siły oraz rywalizacja według zasad fair play.

Pierwszoklasiści zaprezentowali wyjątkową postawę sportową. Śmiało stawali do rywalizacji, pokonywali tory przeszkód, grali w hokej na trawie, rozwijali koordynację ruchową podczas gier. Wszyscy rodzice zaangażowali się w zabawę i z równym dzieciom entuzjazmem rywalizowali w grach i zabawach.

Dziękuję za udział w naszym spotkaniu oraz za pomoc w organizacji. Miło było gościć rodzeństwo pierwszoklasistów oraz uczniów klasy czwartej 🙂

Galeria zdjęć

Anna Ankowska