Narodowe Święto Niepodległości w Przedszkolu

10 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji przedszkolaki ubrane w biało czerwonych- barwach poznawały historię odzyskania niepodległości przez Polaków. Dzieci już na kilka tygodni przed tak ważnym dniem uczyły się patriotycznych piosenek, które dumnie śpiewały w trakcie zajęć. Tego dnia dzieci utrwalały wiadomości o naszym kraju i symbolach narodowych. Wzięły udział w patriotycznym quizie, grach planszowych, obejrzały film edukacyjny  i wykonały tematyczne prace plastyczne. O godzinie 11:11 uroczyście odśpiewaliśmy Hymn Narodowy w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”.

Pamiętajmy aby już od najmłodszych lat uczyć dzieci patriotyzmu i wpajać im takie wartości jak miłość i szacunek do ziemi ojczystej.

Galeria zdjęć

Monika Fabiszewska