Dzień Babci i Dzień Dziadka 

Dzień Babci i Dzień Dziadka jako jedne z piękniejszych i ważniejszych dni w roku, już na stałe są wpisane w kalendarz uroczystości naszej szkoły. Jest to idealna chwila, aby podzielić się serdecznym żartem, wzbudzić radość oraz zobaczyć blask szczęścia lub łzy wzruszenia na twarzach seniorów.

W tym roku ta wyjątkowa uroczystość odbyła się w dniu 26 stycznia w godzinach popołudniowych, w pięknie udekorowanej  hali sportowej. Przedszkolaki i uczniowie  zaprosili  swoich ukochanych dziadków na wspaniały występ oraz poczęstunek. Pan Dyrektor Paweł Bekus rozpoczął to wyjątkowe wydarzenie serdecznym powitaniem seniorów oraz wszystkich zaproszonych gości z wójtem Jerzym Żurkiem na czele. Następnie rolę prowadzących przejęły dzieci , które z wielkim sercem, pod czujnym okiem swoich wychowawców, zaprezentowały wiersze,  piosenki, tańce  i scenki humorystyczne. Występy dzieci wzbogacił pokaz starszej grupy Mażoretek ,,Szyk” z Konopisk.  W czasie występu był również czas na poczęstunek, o który zatroszczyli się rodzice naszych wychowanków. Oczywiście wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia pokoleniowej więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu oraz bliższego poznania się wzajemnie. 

Nasza cała przedszkolna i szkolna społeczność składa serdeczne podziękowania wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie, okazaną życzliwość i wsparcie, jak również Rodzicom – za zaangażowanie i okazaną pomoc w przygotowaniu tej uroczystości. Wszystkim życzymy dużo zdrowia, radości i pociechy z najmłodszych członków rodziny. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele takich miłych spotkań. 

Galeria zdjęć

Longina Jeziorska