Wycieczka do Będzina i Sosnowca

W dniach 13 i 14 marca klasy edukacji wczesnoszkolnej wybrały się na wycieczkę.

Pierwszym miejscem naszego wyjazdu był Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie. W tym jakże niesamowitym miejscu mieliśmy możliwość obejrzenia przedstawienia pt. „Złodziej czasu”. Była to historia pełna magii i czarów, opowiadająca o przemijaniu, ale również o usilnym poszukiwaniu utraconego czasu, ogromnej chęci zatrzymania go, a przede wszystkim potrzebie odzyskania straconych bezpowrotnie chwil.

Kolejnym punktem naszej wycieczki było odwiedzenie nowo otwartego Egzotarium w Sosnowcu. Egzotarium to miejsce, w którym zobaczyliśmy świat przyrody z egzotycznymi roślinami i zwierzętami pochodzącymi z różnych kontynentów.

Pobyt w tych niesamowitych i atrakcyjnych miejscach dostarczył nam wiele przeżyć. Pobudził naszą wyobraźnię, kreatywność, a także był wspaniałą lekcją przyrody w ciekawym miejscu.

Galeria zdjęć

Tatiana Nocoń