Gminne zawody lekkoatletyczne

9 maja reprezentacja szkoły uczestniczyła w zmaganiach sportowych na stadionie im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach. Zawody pozwoliły na zdobycie nowych doświadczeń, medali i uzyskanie rekordów życiowych. Reprezentacja dziewcząt i chłopców: Anastazja Sikora (II m. – 100 m.), Marta Kulej, Natalia Mastalerz, Miłosz Kosin (I m. – 100 m.), Aleksander Bazylewicz, Jakub Radka, Zuzanna Wypart  (II m. – 300 m.), Natasza Winek, Maja Wiora  (III m. – 300 m.), Kamil Krzak, Patrycja Herman (III m. – 600 m.) , Natalia Wypart, Szymon Pluciński, Dawid Poks, Fabian Kregulewski  (I m. – 600 m.), Igor Leśniczek, Nikola Macherzyńska  (I m. – p. pal.), Ksawery Kołaczyk  (III m. – p. pal), Amelia Skwara  (I m. – skok w dal), Łucja Kozak  (III m. – skok w dal), Maja Zięba (III m. – skok w dal) , Natalia Miąskiewicz, Nadia Kotarska  (I m. – 800 m.).

J. Kuras, W. Krauze