Lekkoatletycznie w Aleksandrii

Reprezentacje szkoły z Aleksandrii wystartowały w maju w Igrzyskach Dzieci Powiatu Częstochowskiego w wielobojach lekkoatletycznych.

8 maja w Konopiskach odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym (każda zawodniczka startowała w 4 konkurencjach: 60 m., 600 m., skok w dal i rzut piłeczką palantową). Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Aleksandrii- Zuzanna Wypart, Anastazja Sikora, Maja Zięba, Nikola Macherzyńska, Natalia Miąskiewicz, Elena Fonfara zajęły III m w powiecie. 

13 maja w Olsztynie rywalizowały dzieci w trójboju lekkoatletycznym (60 m., skok w dal, rzut piłeczką palantową). Spotkało się aż 17 drużyn – 8 w kategorii dziewcząt i 9  chłopców. Pierwsze doświadczenia zdobyte, osiągnięte wyniki bardzo dobre, a o zajętym miejscu decydował czasem 1 punkt. Reprezentacja Aleksandrii: Natasza Winek, Natalia Wypart, Marta Kulej, Małgorzata Banasiak, Natalia Kwak, Julia Mastalerz, Szymon Pluciński, Wojciech Janusiak, Dariusz Wiktor, Nikodem Patynowski.

Galeria zdjęć

J. Kuras