Absolwenci

absolwenci

ABSOLWENCI ZESPOŁU SZKOLNO – PRZEDSZKOLNEGO W ALEKSANDRII

Rok szkolny 2005/2006 – wych. mgr Ilona Marczak

Adam Błach,  Kamil Chętkowski, Dariusz Cierpiał, Bartłomiej Chłąd,
Marta Czernia, Ewa Foltyńska, Adrian Jamroziński, Adrian Janusiak, Paweł Jarczyński,
Adrian Jeziorski, Sandra Konfederak, Kamil Kosmala, Mariusz Krakowiak, Beata Kuliberda,
Monika Leszczyńska, Żaneta Męcik, Bartosz Niepiekło, Joanna Pastusińska, Tomasz Piotrowicz,
Przemysław Pisula, Weronika Polak, Iwona Szczap, Marzena Szczap

klasaI.Marczak


Rok szkolny 2006/2007 – wych. mgr Sylwia Frania

klasaSHerman


Rok szkolny 2007/2008 – wych. mgr Wojciech Krauze

 KlasaWKrauze


 Rok szkolny 2008/2009 –  wych. mgr Ewa Chudzik

Paulina Ankowska, Szymon Ankowski, Adam Bryła, Kacper Cierpiał,
Kamil Cierpiał, Anna Duda, Przemysław Dulski, Monika Fonfara, Sylwia Kaczmarek,
Piotr Klecha, Ewa Kozieł, Anna Kuśmierska, Katarzyna Kwak, Justyna Leszczyńska, Anna Maternik,
Patrycja Maternik, Kamil Orszulak, Zbigniew Pauliński, Agnieszka Poks, Klaudyna Poks, Sandra Skrońska,
Krystian Starczewski, Agnieszka Trybulec, Marta Urynek

klasaEChudzik


Rok szkolny 2009/2010 – wych. mgr Joanna Lewandowska

Ewa Błach, Martyna Chętkowska, Norbert Czaja,
Monika Gajzner, Klaudia Gała, Wojtek Kocik, Konrad Kuzior,
Sebastian Lelit, Olga Leszczyńska, Klaudia Nowak, Magdalena Musiał,
Daria Ociepa, Marta Ociepa, Izabela Piotrowicz, Konrad Pilarski,
Przemysław Poks, Bartek Polak, Olga Serafin, Justyna Sobiech,
Piotr Święcicki, Martyna Wręczycka, Patryk Zawadzki

klasaJLewandowska


Rok szkolny 2010/2011 – wych. mgr Magdalena Wolska – Majchrzak

Wojciech Ankowski, Konrad Błach, Andżelika Duchowska, Kornel Góra,
Dominika Kołodziejczyk, Mariusz Kotas, Dawid Kular, Piotr Kuliberda, Karolina Nierobiś,
Piotr Pastusiński, Martyna Pisula, Aleksandra Płysa, Seweryn Sobczyk, Karolina Wilk,
Aleksandra Żochowska, Katarzyna Żochowska

klasaMWolska


Rok szkolny 2011/2012 – wych. mgr Sylwia Herman

Kacper Bąk, Gabriela Bissinger, Dariusz Budzik,
Dominika Duchowska, Joanna Gajzner, Dajana Góra, Weronika Góra,
Agata Hadrian,  Emilia Jagusiak, Paulina Jagusiak, Aleksander Kampka,
Damian Kozieł, Michał Krakowiak, Ewa Kwietniowska, Arkadiusz Lubas,
Błażej Maroszek, Jakub Płysa, Sylwia Snoch, Katarzyna Sobiech, Olga Solecka

klasaSHerman2


Rok szkolny 2012/2013 – wych. mgr Ewa Chudzik

 Karolina Bąk, Marcin Ciuk, Paulina Czaja, Gabriela Dulska, Agata Fonfara,
Bartosz Kaczmarek, Radosław Kurek, Weronika Łukasiewicz, Sandra Łuszczyk,
Mateusz Maciejewski, Mateusz Maruszczyk, Kinga Ociepa, Roksana Osadnik,
Karina Piotrowicz, Kamil Poks,  Wioletta Szopa, Mateusz Trojak, Wiktoria Zalewska


Rok szkolny 2013/2014 – wych. mgr Wojciech Krauze

Justyna Ankowska, Kamila Biernacka, Dawid Bucki, Dawid Budzik,
Klaudia Ceglarek, Paweł Czernia, Łukasz Halemski,  Klaudia Jabłońska,
Kamil Jopek,  Sonia Polaczkiewicz, Adrian Prokopowicz, Kamil Wilk,
Magdalena Wilk, Mateusz Wosik,  Monika Zamróz, Arkadiusz Zaremba

klasaWKrauze2


Rok szkolny 2014/2015 –  wych. mgr Dariusz Herman

Damian Budzik, Marek Budzik, Bartłomiej Dulski, Justyna Dulska, Julia Fonfara, Krzysztof Keller, Paulina Kołodziejczyk,
Hubert Łukasiewicz, Paulina Łuszczyk, Dominik Opara, Zuzanna Patynowska, Klaudia Pilarska, Oskar Purgal,
Bartłomiej Tałajczyk, Agnieszka Wolańska, Kamila Wolańska,  Karina Zamróz, Mateusz Zielonka

klasaDHerman


 Rok szkolny 2015/2016 –  wych. mgr Ilona Marczak

Anna Bissinger, Szymon Ból, Izabela Foltyńska, Bartłomiej Franczak,
Dawid Gałuszka, Angelika Jabali, Mateusz Kregulewski, Zuzanna Kuliberda, Jakub Ledwoń,
Daria Lesko, Adam Lubas, Karol Musik, Arkadiusz Szczurek, Dominik Zawadzki, Krystian Zawadzki

DSCN0934