XXIX Regionalne Spotkania Recytatorskie Wrażliwość na słowa – etap powiatowy

13 kwietnia 2017 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie odbył się etap powiatowy przesłuchań w ramach XXIX Regionalnych Spotkań Recytatorskich. Naszą szkołę, po gminnych eliminacjach, reprezentowało troje uczestników: Wiktoria Herman, Dawid Binek i Wiktoria Nocoń. Miło nam poinformować, że Komisja Artystyczna w składzie:

Ewa Oleś – kierownik literacki Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie,
Joanna Szymańska – poetka, autorka publikacji dla dzieci i dorosłych,
Jarosław Filipski – instruktor teatralny, reżyser, pedagog,

postanowiła przyznać promocję do udziału w finale regionalnym Spotkań, uczennicy klasy II gimnazjum  – Wiktorii Nocoń.  Przesłuchania odbędą się 27 kwietnia br. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie.

Sylwia Herman

GALERIA ZDJĘĆ

Lista prezentacji uczestników etapu powiatowego XXIX Regionalnych Spotkań Recytatorskich Wrażliwość na słowa