Integracyjny Dzień Dziecka

Co roku, nasza szkolna społeczność miała okazję spotykać się podczas Integracyjnego Dnia Dziecka z dziećmi i młodzieżą z niepełnoprawnościami z terenu naszej gminy, aby wspólnie się bawić, miło spędzać czas podczas różnorodnych konkurencji sportowych, występów artystycznych oraz wspólnego biesiadowania. Wasze zaangażowanie i współpraca były gwarancją udanego spotkania. Niestety w tym roku nie jest to możliwe. W związku z tym, aby uczcić ten wyjątkowy dzień, uczniowie naszej szkoły przygotowali w różnej formie garść wspomnień z tamtych niepowtarzalnych chwil, wyrażając nadzieję, że będzie ona najlepszą formą laurki i życzeń z Okazji Dnia Dziecka. Przesyłamy najszczersze życzenia z okazji Dnia Dziecka od uczniów, dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz personelu szkoły. Pamiętamy o was! Do zobaczenia za rok!

https://sites.google.com/zspaleksandria.pl/plast3dd2020/strona-g%C5%82%C3%B3wna

Barbara Czaja – Pankowska